Anita Zarecka +371 26126313

Bērnu ballīšu organizēšana ir mana sirdslieta nu jau sesto gadu un ideju vēl netrūkst.

Standarta cenā ietilpst:

Pasākums līdz 15bērniem, 2h programma ar pasākuma vadītāju, jautras spēles un pārbaudījumi atbilstoši vecumam. Sejiņu apgleznošana vai tattoo. Balonu modelēšana. Saldumiņi visiem viesiem. Dāvaniņa Jubilāram.

Bērnu ballītēs ierodos Jūsu izvēlētajā pasaku tēlā, iepazīšanās ar jubilāru un visiem viesiem. Izspēlējam dažādas interesantas spēles un uzdevumus atbilstoši vecumam un izvēlētajam tēlam. Pēc aktīvās daļas visiem bērniem tiek apgleznotas sejiņas vai uzlikti tatto (noturība aptuveni 5 dienas)  glitter tattoo! Pēc Jūsu vēlmēm ir iespējama kūkas pasniegšana jubilāram :) Animators uz stundu - tiek spēlētas spēles. Taču ir iespējams visu izrunāt un saskaņot. 

Pasākuma valoda: latviešu

 Līdz 15 bērniem 
 1h 65,- EUR 
 2h85,- EUR 
 * tēliem ir informatīva nozīme. Uz Jūsu ballīti var ierasties cits animators.

Siona +371 29349796

Spožs personāža iznāciens, iepazīšanās ar jubilāru un viņa draugiem, jautras, kustīgas spēles ar spožiem rekvizītiem, muzikālās spēles, mierīgās spēles (vietējā māksla, mini eksperimenti un pieredze), sižeta lomu spēles (bērniem būs iespēja piemērīt kostīmus), loģikas spēļu mīklas, svinīgs jubilāra apsveikums, nu un protams balonu modelēšana! Kā arī programmā var iekļaut akvagrimmu un mājas trusīti Džoju!

Spēļu programma ir atkarīga no izvēlētā personāža(tematikas) , vecuma un bērnu skaita, tiek ņemtas vērā gaviļnieka intereses un vēlmes. Svētku tematika ir jūtama katrā spēlē, arī rekvizīti ir speciāli piemeklēti. individuāli izstrādāts scenārijs katrai dzimšanas dienas svinēšanai.

Pasākuma valoda: latviešu, krievu

  Animācija + balonu zvēriņu locīšana
 1 h  55,- EUR
 2 h 85,- EUR
 Programma ar trusi Joy20,- EUR 
 Programma ar trusi Joy un sunīti Mirra65,- EUR
 1h animācija + Programma ar trusi Joy un sunīti Mirra 95,- EUR
 Sejiņu apzīmēšana(~1 st.-10 bērni):  35,- EUR

  Scenāriji tiek sagatavoti individuāli, ņemot vērā:

- Bērnu vecumu

- Bērnu skaitu svinībās


- Intereses, aizraušanos, kopīgi ar vecākiem izlemjot par atbilstošāko variantu!


Ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies veikt rezervāciju  Raksti mums! 

 .