MĀMIŅU MAKEUP KURSI MADAGASKARĀ


Aicinām māmiņas uz Makup kursiem, kamēr mazuļi rotaļājas Madagaskaras mājīgajā rotaļu laukumā. Kursus vadīs Makup māksliniece, starptautisku konkursu laureāte Olga Ridzevska. Notiks trīs nodarbības oktobra piektdienās, pl.10:00-13:00. Nodarbību tēmas:

2. oktobrī: Kosmētiskas somiņas inventarizācija. Uzacu un sejas korekcija. Viegls dienas meikaps.

9. oktobrī: Dienas meikaps, skropstas līnijas veidošana.

16. oktobrī: Vakara meikaps.

Gaidīsim līdz 10 māmiņām. Lai būtu ērta iekārtošanās, māmiņām ierašanās no 9:30. Grupa dalīsies 2 daļās – kamēr 5 māmiņas darbojas Makeup pasniedzējas vadībā, tikmēr pārējās māmiņas var rotaļāties ar bērniem - rotaļas ar Iglu klučiem, bumbu baseinā un atrakcijās.

 ena māmiņai 45 eiro par nodarbību, mazulim rotaļas par brīvu. Apmaksa ar pārskaitījumu. Ja piesaka un apmaksā dalību visās 3 nodarbībās uzreiz, maksa 120 eiro. Dalība jāpiesaka, nosūtot māmiņas vārdu un izvēlēto datumu ar sms uz nr.26197895 vai epastā info@madagaskara.lv

Līdzi jāņem savu kosmētisku somiņu “inventarizācijai”/analīzei un savas otas, sponžus, ja tādi ir. 

Olga Ridzevska  - 15 darba gadi Latvijā, Anglijā, Īrijā un Krievijā kā foto un art stiliste, vizāžiste un pasniedzēja. Expert Award 2019 gada balvas ieguvēja. Vairāk nekā 20 Starptautisku konkursu uzvarētāja, tajā skaitā pirmas vietas ieguvēja Fashion Look nominācijā Sank-Pēterburgā 2014. gadā. Baltijas vizāžistu konkursos žūrijas locekle un vizāžistu konkursu starptautiska mēroga trenere. Publicējas vairākos modes un skaistumkopšanas žurnālos.