Piedāvājam gaišas un plašas telpas bērnu ballītēm Maskavas ielā 243.

Atrakcijas un ēdamgalds atrodas vienā telpā, lai bērni visu laiku atrodas vecāku redzes lokā.

Lielā atrakcija izklaidēs bērnus līdz 8 gadu vecumam. Atrakcija nodrošina piedzīvojumu prieku, piedāvājot kāpienu pa zviedru sienu, līšanu cauri džungļiem, pastaigu pār tiltiņu, šļūcienu pa slidkalniņu, dažādu šķēršļu pārvarēšanas izaicinājumu un peldi bumbu baseinā. Atrakcijā vienlaicīgi iespējams izklaidēties līdz 12 bērniem. IGLU kluču stūrītis mazākajiem ir paredzēts bērniem no 0-5 gadu vecumam. Mīkstie IGLU rotaļu kluči ir izgatavoti no polietilēna putām, ar slēgtu šūnu struktūru un pārklāti ar bērniem draudzīgu mākslīgās ādas materiālu. Tie ir mīksti un ļoti viegli, tāpēc ir ideāli piemēroti bērnu draiskulībām, mešanai, rotaļu māju celšanai. IGLU mīkstie kluči palīdz attīstīt kustību spējas, loģiku, radošumu. Bērni var mācīties celt rotaļu māju, kāpelēt un šļūkt, pārvarēt nelielus šķēršļus. Figūras ir ļoti drošas, tātad jums nevajadzēs uztraukties par savu bērnu! Bērnu mantu plauktā pieejamas krāsainas mantas dažādiem vecumiem. Formiņu šķirotājs vai grabulis mazākajiem, boulinga ķegļi un bumba, skrejmašīna, radiovadāmais dinosaurs lielākajiem, kā arī daudz kas cits.

Mazuļiem un viņu māmiņām iekārtots stūrītis, kur iespējams ērti pabarot vai pārģērbt mazuli

Pie ēdamgaldiem pieaugušajiem paredzētas 22 sēdvietas. Tā kā katra gaumei un vajadzībām izdabāt ir neiespējami, cienasta sarūpēšanu atstājam ballētāju ziņā. Variet gatavot mājās vai pasūtīt kādā ēstuvē, tas ir jūsu pašu ziņā. Pie mums atradīsiet elektrisko tējkannu un kafijas automātu, kā arī bezmaksas cukuru, tēju, kafiju un sauso pienu dzērienu pagatavošanai.

Pie bērnu galdiņiem ērti varēs sasēst 15 bērni vienlaicīgi. Uzklāti bērnu galdi, noteikti radīs īpašu sajūtu mazajiem ballētājiem. 

Un protams kā tad bez labierīcībām. Tās iekārtotas ērti arī mazajiem ballētājiem, lai varētu paņemt kompānijā arī kādu draugu vai aplūkotu kādu grāmatiņu.

Cenšamies nodrošināt tīru un drošu vidi mazajiem ballētājiem, tāpēc visa telpa ir klāta ar siltinātu paklāju un ieiet tajā drīkst tikai ar zeķītēm kājās vai ziemas periodā ērtās mājas čībiņās. Tāpēc jau iepriekš lūdzam brīdināt mazos un lielos viesus, ka apavus un mantas būs jāatstāj priekštelpā kādā no 12 slēdzamajiem garderobes skapīšiem.

Mazajam jubilāram par godu noformējam tāfeli, uzrakstot vārdu un vecumu. 

Savu un viesu automašīnas ērti iespējams novietot bezmaksas stāvvietās. Sīkāk skatīt šeit.

Ar mūsu cenām variet iepazīties šeit. Jūsu ērtībām nodrošinām bezmaksas 30 minūtes pirms un pēc ballītes  :)

Ja Tev ir radušies jautājumi vai vēlies veikt rezervāciju  Raksti mums! 

 .